EFI’nin çok katmanlı ve beyaz mürekkep teknolojisi, kullanıcıların duvar kaplaması üzerine herhangi bir tasarım veya desende dokunma duygusuna hitap eden dokular oluşturmalarını sağlar. DreamScape’s Gold Flash üzerine basılmış yukarıda resimdeki örnek, beyaz mürekkepli iki katmanlı bir baskıdır.

Siyah şekiller alt katmana basılarak doku için taban oluşturur. CMYK ve nokta beyaz baskı üst katmana yazdırılır ve şekillere ikinci bir siyah mürekkep katmanı ekler. Sonuç yükseltilmiş bir görünümdür. Çizimin içindeki açık, nötr gri ton, parlak altın yüzeyde mat bir sonuç yaratır.

Doku, sadece beyaz ögelerle bir dosya oluşturup onları siyah ile renklendirerek beyaz şekillerin altına da eklenebilir. Bu dosya alt katmana yazdırılır. CMYK ve beyaz üst katmana yazdırılır ve baskı tamamlanır.

Her iki örnekte de dokunun yüksekliğini arttırmak için siyah doku dosyasının iki veya daha fazla katmanını yazdırın.

EFI’nin çok katmanlı ve beyaz mürekkep teknolojisini kullanarak dokulu bir görüntü oluşturmaya ilişkin videoyu izlemek için Büyüleyici Uygulamalar! kaynak sayfamızı ziyaret edin. Sayfamıza giriş yaptıktan sonra, geliştirilmiş uygulama eğitimi videolarını, uygulama tekniği veri sayfalarını ve Beyaz, şeffaf ve çok katmanlı uygulamalar temel kılavuzu‘nu bulacaksınız.

Leave a Reply