Technologia EFI do druku wielowarstwowego z wykorzystaniem tuszu białego daje użytkownikom możliwość tworzenia na tapetach dotykowych faktur z dowolnym wzorem lub strukturą. Powyższy przykład to dwuwarstwowy nadruk z wykorzystaniem tuszu białego na złotej błyszczącej folii DreamScape.

Czarne kształty nadrukowane na dolnej warstwie tworzą bazę dla faktury. Nadruk CMYK i punktowy biały nadruk na górnej warstwie dodają drugą warstwę czarnego tuszu na kształty. W taki sposób powstaje efekt tekstury. Światło i neutralny szary ton w materiale ilustracyjnym tworzą matowe wykończenie na błyszczącej, złotej powierzchni.

Faktura może być dodana pod białymi kształtami lub poprzez utworzenie pliku tylko z białymi elementami i zabarwienie ich na czarno. Ten plik jest drukowany na spodniej warstwie. Nadruk CMYK i biały nadruk na górnej warstwie wykańczają wydruk.

Aby zwiększyć wysokość faktury w obu przypadkach należy nadrukować dwie lub więcej warstw pliku czarnej faktury.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Produkty z efektem WOW!, aby obejrzeć wideo przedstawiające, w jaki sposób stworzyć obraz z fakturą z wykorzystaniem technologii EFI do druku wielowarstwowego z wykorzystaniem tuszu białego. Na tej stronie znajduje się mnóstwo filmów szkoleniowych o zaawansowanych produktach, techniczne karty danych produktów i nasz Przewodnik po druku wielowarstwowym z wykorzystaniem białego i przezroczystego tuszu.

Leave a Reply