Çift Gece/Gündüz Arkadan Aydınlatmalı Grafikler — Olağan olanı Olağanüstüye dönüştürün!
– Stacy Keenan, Grafik Uygulamaları Uzmanı, EFI

Gerçekten etkileyici arkadan aydınlatmalı tanıtımlar için EFI’nin çok katman ve beyaz mürekkep teknolojisi, bir görüntü arkadan aydınlatıldığında onun görünümünü değiştirmenize ve iyileştirmenize izin verir. Olağanüstü hareketli görüntüler oluşturmak için baskı tekniğini dinamik, programlanabilir bir ışık kutusu ile birleştirin.

Londonderry, NH’de EFI Global Inkjet Yenilikçilik Merkezi’nde tanıtılan büyük bir çift/gece gündüz baskısını görmek için aşağıdaki videoyu (sadece İngilizce) izleyin. Dağ manzarası görüntüsü arkadan aydınlatmalı kumaşa basılmış ve bir Vivalyte ışık kutusunun içine kurulmuştu.

[vivalyteaurora.mp4]

Bu efekti oluşturmak için çift gece/gündüz arkadan aydınlatmalı grafik, iki ayrı dosya gerektirir. Son görüntü üç katmanlı bir baskıdır: renkli görüntü, beyaz taşırma, renkli görüntü.

Işık kutusu kapatıldığında ön görüntü görülebilir. Beyaz taşırma arka görüntüyü gizler. Işık kutusu açıldığında arka görüntü yanar ve bu da o anda görünen bir etki yaratır.

Vivalyte, tanıtımımız için ışıklı kutudaki programlanabilir beyaz LED ışık kılavuzunu sıralı olarak aydınlatmak için özel bir komut dosyası oluşturdu. Işık kutusu açıldığında, videoda gösterilen gerçekçi kuzey ışıkları efektini oluşturacak şekilde baskının arka görüntüsündeki renkler ortaya çıkar.

Daha fazlası için EFI çok katman ve beyaz mürekkep teknolojisini kullanarak bir çift gece/gündüz görüntüsü nasıl oluşturulur YouTube videomuzu izleyin.

İletişim kurmak ister misiniz?

Leave a Reply