Beyaz ve Şeffaf Mürekkeplerle Dinamik Pencere Grafikleri Oluşturun

– Stacy Keenan, Grafik Uygulamaları Uzmanı, EFI

Beyaz ve şeffaf mürekkepleri kullanarak herhangi bir tasarımı çarpıcı ve göz alıcı bir tanıtıma dönüştürebilirsiniz. Örneğin yeni EFI Yenilikçilik Merkezi’nde tüm konferans odalarının cam kapı ve pencerelerini basılı grafik film ile tabandan tavana donattık.

EFI™ müşterisi olan 4Walls Media Group, opaklık ve çarpıcı desenler oluşturmak için beyaz mürekkeple pencere grafikleri tasarladı ve daha sonra buzlu cam rengi içinde yarı saydam alanlar oluşturmak için tasarımın diğer parçalarında şeffaf mürekkep kullandı. 4Walls daha sonra VUTEk® H2000 Pro hibrit flatbed/rulo beslemeli baskı makinelerini kullanarak grafiği LINTEC pencere filmine yazdırdı. Bitmiş grafik efekti konferans salonları içindeki toplantılarda hem gizlilik hem de dışarıdan hareketin görülebilmesini sağlar. Odalar, renkli tasarım konseptini tamamlayan uygun sandalye ve baskılı duvar kaplamaları ile donatılmıştır.

LINTEC malzemeleri üzerine baskı pencere grafiklerinin kurulumu hakkında YouTube videosunu izleyin (Sadece İngilizce).

EFI VUTEk H2000 Pro, VUTEk GS2000LX Pro ve UltraDrop Teknolojisine sahip GS3250LX Pro hibrit baskı makineleri çok katmanlı yazdırma özelliğine sahiptir ve iki kanalda beyaz mürekkep veya bir şeffaf bir de beyaz kanal seçebilme seçeneğiyle gelir. Benzer bir gizliliği, dinamik pencere grafiklerini ve daha pek çok şeyi oluşturmak için bu baskı makinelerinden herhangi birini kullanabilirsiniz.

Yaratıcı olun

  • Renkli, beyaz ve şeffaf mürekkep kullanarak olağan olanı olağanüstüye dönüştürün!
  • Çok katman özelliği çift yönlü görüntüleme sağlar (renkli/beyaz/renkli)
  • Cam ve duvar dekorasyonuna uygun çok çeşitli malzemeler mevcuttur
  • Son grafiğinizi daha da geliştirmek için metalik veya renkli bir malzeme seçin
  • Daha fazla ilham kaynağı için Katmanlı Beyaz ve Şeffaf Mürekkep Fikir Kitabımızı indirin!

 

Hayal gücünüzü kullanın. Denemekten korkmayın. Olanakların sonu yoktur!

İletişim kurmak ister misiniz?

Leave a Reply