Twórz dynamiczną grafikę na okna za pomocą tuszu białego i przezroczystego

– Stacy Keenan, Graphics Applications Specialist, EFI

Zastosowanie tuszu białego i przezroczystego pozwala przekształcić każdy projekt w oszałamiającą, przykuwającą wzrok grafikę. Na przykład w naszym nowy Centrum Innowacji EFI szklane drzwi i okna wszystkich sal konferencyjnych pokryliśmy folią z nadrukowaną grafiką.

Klient EFI™, 4Walls Media Group, zaprojektował grafikę na okna, wykorzystując biały tusz do stworzenia powierzchni nieprzezroczystych i pogrubionych wzorów. Następnie w pozostałych partiach projektu zastosował tusz przezroczysty w celu uzyskania elementów prześwitujących na obszarach pokrytych tuszami matowymi. Kolejnym etapem było nadrukowanie przez 4Walls grafiki na folii okiennej LINTEC przy użyciu posiadanej hybrydowej prasy płaskiej/rolowej VUTEk® H2000 Pro. Końcowy efekt pozwala zarówno cieszyć się prywatnością w salach konferencyjnych, jak i uzyskać pobieżny wgląd w to, co dzieje się wewnątrz nich. Sale wyposażono w dopasowane kolorystycznie krzesła i fototapety, które dopełniają całość.

Obejrzyj materiał w serwisie YouTube przedstawiający instalację grafiki okiennej nadrukowanej na foliach LINTEC (dostępny tylko w języku angielskim).

Prasy hybrydowe EFI VUTEk H2000 Pro i VUTEk GS2000LX Pro oraz GS3250LX Pro z technologią UltraDrop są wyposażone w funkcję druku wielowarstwowego oraz oferują opcję wyboru dwóch kanałów tuszu białego albo jednego kanału tuszu przezroczystego i jednego kanału tuszu białego. Każdego z wyżej wymienionych modeli pras możesz użyć do stworzenia podobnego efektu graficznego zapewniającego prywatność i dynamikę oraz wielu innych efektów.

Ciesz się kreatywnością

  • Używaj tuszy kolorowych, białego i przezroczystego, aby przekształcać zwykłe w niezwykłe.
  • Obsługa technologii wielowarstwowej pozwala uzyskać efekt dwóch różnych obrazów na jednej powierzchni (kolor/biały/kolor)
  • Ogromny wybór podłoży do ozdabiania szkła i ścian
  • Wybierz podłoże metaliczne albo kolorowe, aby uzyskać jeszcze lepszy finalny efekt graficzny
  • Pobierz nasz e-book na temat druku warstwowego z użyciem tuszu białego i przezroczystego i zyskaj dodatkowe źródło inspiracji!

Uwolnij swoją wyobraźnię. Nie bój się eksperymentować. Możliwości są nieskończone!

Chcesz się z nami skontaktować?

Leave a Reply