Dokulu baskı: farkı hissedin!

Ahşap üzerine yapılmış gibi hissettiren bir baskı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Veya herhangi bir görüntü ya da malzeme üzerine hissedebileceğiniz bir keten dokusu ekleyebileceğinizi? Beyaz ve/veya şeffaf mürekkep baskı özellikleri ile donatılmış EFI™ VUTEk® süper geniş hibrit ve rulodan ruloya baskı makinelerindeki EFI’ın çok katmanlı baskı teknolojisini kullanarak bu dokulu baskı uygulamalarını ve daha pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Sert veya esnek malzemeler üzerinde gözle görünür bir dokuya sahip görüntüler oluşturmak için nasıl yapılır videomuzu izleyin. Bu videoda gösterilen dokulu grafik, ortada bir beyaz taşırma işlemi ile iki görüntü kullanılarak oluşturuldu. Sonuçta ortaya çıkan üç katmanlı dosyanın baskısı tek geçişte yapılır. Bu teknik sayesinde karbon fiber gibi daha pahalı malzeme dokularını daha ucuz taban malzemeleri üzerinde oluşturabilirsiniz.

Dokulu baskı, daima ilgi çekmeyi başaran geleceğin tekniğidir. Deneyin ve bunun bir görüntüyü nasıl geliştirdiğini bizzat görün!

Farkı görün.Katmanlı Beyaz ve Şeffaf Mürekkep Fikir Kitabı” ile her türden harika ve yaratıcı fikir için nasıl beyaz ve şeffaf mürekkep katmanı oluşturabileceğinizi anlattık.

Yüksek değere, yüksek kar marjına sahip uygulamalar ile işletmenizi farklı kılabileceğiniz daha fazla yöntem de var. Mürekkepler, Malzemeler, Kaplamalar ve Hayal Gücüyle Kapasitenizi Hızla Yükseltmenin 6 Yolu” adlı e-Kitabımızı edinin. Bu kitapta, çok çeşitli kazanç olasılıklarının kapısını açacak, baskı işletmenizi harekete geçirecek ve sizi temelden güçlendirecek çok harika altı dijital mürekkep baskısı tekniği bulunuyor.

İletişim kurmak ister misiniz?

Leave a Reply