Wydruki z fakturą: poczuj różnicę!

Czy wiesz, że możesz stworzyć wydruk, który w dotyku sprawia wrażenie jakby był wydrukowany na drewnie, albo nadać dowolnemu obrazowi namacalną fakturę płótna bez względu na rodzaj materiału, na którym się znajduje? Tworzenie tego rodzaju i wielu innych wydruków z fakturą jest możliwe przy użyciu technologii druku warstwowego firmy EFI wykorzystywanej w superwielkoformatowych, hybrydowych maszynach do druku z roli na rolę EFI™ VUTEk® z funkcją drukowania z użyciem tuszu białego oraz przezroczystego.

Obejrzyj nasz film instruktażowy dotyczący tworzenia obrazu z widoczną fakturą na sztywnych albo elastycznych podłożach. Grafika z fakturą przedstawiona w filmie powstała z użyciem dwóch obrazów wypełnionych pośrodku bielą. Gotowy plik z trzema warstwami jest drukowany w ramach jednego przebiegu. Technika ta pozwala tworzyć faktury wykonane z zarówno droższych materiałów pokroju włókien węglowych, jak i tańszych podłoży bazowych.

Drukowanie obrazów z fakturą to obiecująca technika, która zawsze przyciąga uwagę. Wypróbuj ją i zobacz, jak bardzo zmienią się Twoje wydruki!

Zobacz różnicę. W naszej książce pt. „Druk warstwowy z użyciem tuszu białego i przezroczystego” znajdziesz niezwykłe i kreatywne pomysły w tym zakresie.

Jeszcze więcej sposobów na wyróżnienie firmy dzięki produktom o dużej opłacalności i rentowności. Pobierz e-book pt. „Sześć sposobów na podróż do galaktyki nowych możliwości dzięki tuszom, podłożom, powłokom i wyobraźni”. Przedstawia on sześć niezwykle atrakcyjnych technik cyfrowego druku atramentowego, które pozwalają korzystać z szeregu dochodowych możliwości przyspieszających rozwój firmy i zwiększających zyski.

Chcesz się z nami skontaktować?

Leave a Reply