5 głównych przyczyn, dla których warto zastąpić wiele urządzeń do druku wielkoformatowego superwielkoformatową produkcyjną drukarką z roli na rolę.

Jeśli masz w firmie wiele wielkoformatowych drukarek z roli na rolę, których wydajność zaczyna Cię ograniczać, lub jeśli szukasz nowych dróg rozwoju, warto rozważyć zakup superwielkoformatowej drukarki produkcyjnej z roli na rolę. Oto 5 głównych przyczyn:

 

  1. Największa wydajność. Jedna superwielkoformatowa produkcyjna drukarka z roli na rolę może drukować z większą wydajnością niż trzy drukarki obsługujące mniejsze formaty.

 

  1. Najdłuższy czas nieprzerwanej pracy. Jeśli korzystasz z trzech urządzeń do druku wielkoformatowego naraz, prawdopodobnie musisz czekać nawet trzykrotnie dłużej na załadowanie nośników, wyczyszczenie głowic czy uzupełnienie tuszu.

 

  1. Najwyższa łatwość obsługi. Maksymalna szerokość wydruku jest ograniczona maksymalną szerokością rolki w drukarce. Oznacza to, że w przypadku drukarki o szerokości 1,6 m możesz drukować na rolkach o maksymalnej szerokości 152 cm. Natomiast w przypadku drukarek trzy- i pięciometrowych możesz drukować, korzystając z pełnej szerokości rolek lub wielu rolek o szerokości 152 cm naraz.

 

  1. Najbardziej wszechstronne opcje. Możesz korzystać z wielu różnych trybów drukowania z użyciem tuszu białego, a także z dodatkowych opcji zwiększających wartość, aby tworzyć podświetlane, nasycone kolorem tablice, siatki, tkaniny, pokrycia ścienne z nadrukami itd.

 

  1. Największe korzyści. Superwielkoformatowe drukarki produkcyjne z roli na rolę firmy EFI™ zaspokoją potrzeby Twoich klientów. Dzięki szybkości i jakości działania, a także skuteczności i możliwościom tych drukarek Twoja firma osiągnie największe korzyści.

 

Zapoznaj się z drukarkami z roli na rolę LED EFI VUTEk® 3r oraz VUTEk 5r. Naszym zdaniem są to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie drukarek na rynku. Następnie pobierz naszego e-booka ze wskazówkami ułatwiającymi wybór superwielkoformatowej drukarki z roli na rolę odpowiedniej do potrzeb firmy oraz arkusz oceny jakościowej trybów drukowania, w którym możesz zapisywać wartości czasów drukowania i wydajności podczas testowania rozwiązań różnych producentów.

Leave a Reply