Aslında böyle bir şey yapmıyor ama sizin zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak.

Bir süper geniş rulodan ruloya baskı makinesi arayışınızı, müşterinizin beklediği görüntü kalitesini üretim seviyesi hızlarda, hiçbir ödün vermeden üretebilecek ve aynı zamanda banka hesabınızı da boşaltmayacak birkaç önemli model arasında seçim yapmaya kadar daralttınız. Peki şimdi ne olacak? Pek çok üretici, görünenden daha fazlasını sunan katma değerli özellikler sunmaktadır.

 

Her şey ayrıntıda gizli

Mesela inline kesme ve dilme ile offline olanı karşılaştıralım. Inline kesme/dilme ile ek bir kesme/sonlandırma makinesine ihtiyaç duymayacaksınız. Ve Mali İşler Müdürünüz, sermaye harcamasına çok yüklenmediğiniz için size minnettar olacak. Bu aynı zamanda, yaptığınız yeni eklentiden gelecek işleri sonlandırmak için daha az zemin alanına ihtiyaç duyacağınız veya bir kesim istasyonunu çıkarabilirseniz boş zemin alanı yaratabileceğiniz anlamına geliyor. Ve kesme ve dilme işlemleri için iş gücü ayırmanıza gerek yok. Baskı ve kesim için sadece bir operatör yeterli.

 

Inline kesicilerin ve ayarlanabilir dilicilerin olduğu tek bir platform, size bir uçtan bir uca baskı ile her rulodaki baskı alanını en üst seviyeye çıkarma imkanı sağlayacak. Sadece dilicileri rulo üzerinde gerekli olan bir yere ayarlayın ve kesin. Daha az atık malzeme, daha verimli üretim ve çok basit bir işlem.

 

Ve ayrıca, Çift yönlü baskı tanımlaması seçeneğini kullanırsanız, operatörün sadece malzemeyi sarması gerekir. Bu mükemmel küçük baskı makinesi, dosya bilgilerini malzemenin arkasına basarak paketleme, sevkiyat ve kurulum için sonlandırılan işin tanımlanmasını kolaylaştırır. Basılan veriler içinde dosya kimliği, baskı tarihi ve saati, baskı modu, kopya numarası ve daha pek çok bilgi bulunur. Basılan işin kurulumu sırasında zaman tasarrufu sağlar, elle etiketleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve sevkiyat hatalarını önlemeye yardımcı olur. Son derece akıllı!

 

Budapeşte, Macaristan’daki Béflex Zrt. CEO’su László Bárán’ın sahip olduğu VUTEk 5r süper geniş rulodan ruloya baskı makinesindeki katma değerli seçenekler hakkındaki düşünceleri için bu videoyu izleyin.

Leave a Reply