Birden fazla geniş formatlı cihazı bir üretim seviyesi, süper geniş rulodan ruloya baskı makinesi ile değiştirmek için en önemli 5 sebep.

Eğer birden fazla geniş formatlı rulodan ruloya baskı makineniz tam kapasiteyle çalışıyorsa veya büyümenin yeni yollarını arıyorsanız, bir üretim seviyesi, süper geniş rulodan ruloya baskı makinesine yakından bakma vaktiniz gelmiştir. Neden sorunuzu yanıtlayacak 5 sebep:

 

  1. Kapasitenizi en üst seviyeye çıkarın. Tek bir süper geniş üretim rulodan ruloya baskı makinesi, daha küçük formatlı üç baskı makinesinden daha fazla üretim yapma kapasitesine sahiptir.

 

  1. Çalışma süresini en üst seviyeye çıkarın. Aynı anda üç geniş formatlı baskı makinesi çalıştırıyorsanız, malzeme yüklemek, baskı başlıklarını temizlemek ve yeniden mürekkep doldurmak gibi sebeplerle üç kat daha fazla hizmet dışı kalma süresi yaşamanız muhtemeldir.

 

  1. En üstün kullanılabilirlik. Rulo genişliğinizin üst sınırı, baskı genişliğinizin üst sınırı ile kısıtlıdır. O yüzden, 1,6 metrelik bir baskı makineniz varsa, en fazla 152 cm’lik rulolarda baskı yapabilirsiniz. Öte yandan üç ve beş metre genişliğindeki baskı makineleri, tam rulo genişliğini veya birden fazla 152 cm’lik ruloyu aynı anda kullanmanızı sağlar.

 

  1. En üstün düzeydeki çok yönlülük seçenekleri. Çeşitli beyaz baskı modları ile beyaz baskı yapın, ayrıca yüksek yoğunluklu arkadan aydınlatmalı panolar, örgü, tekstiller, duvar kaplamaları ve daha pek çok uygulama üretmek için pek çok katma değerli seçeneğe sahip olun.

 

  1. Değeri en üst seviyeye çıkarın. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını EFI™ tarafından sunulan bir üretim seviyesi, süper geniş rulodan ruloya baskı makinesi ile karşılayın. Bu makineler, elde ettiğiniz değeri en üst seviyeye çıkarmak için gerekli olan hızlı ve kaliteli performansı, verimliliği ve kapasiteyi sunarlar.

 

EFI VUTEk® 3r ve VUTEk 5r LED rulodan ruloya baskı makinelerine göz atın. Bunları, teknik açıdan piyasadaki en gelişmiş baskı makinelerinden biri olarak göreceğinizi düşünüyorum. O zaman, işletmeniz için doğru süper geniş bir rulodan ruloya baskı makinesi seçme konusunda size yol gösterecek Pratik İpuçları eKitabımızı ve test dosyalarınızı işlemek amacıyla her üretici ile çalışırken baskı sürelerini ve üretkenliği kaydetmek için Kaliteli Baskı Modu Çalışma Sayfamızı indirin.

Leave a Reply