Oto lista warunków, która pozwoli Ci szybko wejść na ten dynamicznie rozwijający się rynek.

Nadszedł czas, by poważnie rozważyć dodanie druku na tkaninach do swojej oferty druku cyfrowego.

Dlaczego? Ponieważ oczekuje się, że branża druku na tkaninach będzie wzrastać w tempie 8% rocznie do roku 2018 (według badań IT Strategies). Aby uzyskać rzetelne informacje na temat rynku druku na tkaninach, pobierz nasz BEZPŁATNY e-book Druk na tkaninach: Rynek. Okazja.

Ale jak naprawdę stwierdzić, czy druk na tkaninach to odpowiedni wybór dla Twojej firmy?

Należy rozważyć następujące czynniki: Jeśli produkujesz obecnie wyroby tekstylne, z jakich technologii/urządzeń korzystasz? Czy produkcja jest opłacalna? A może aktualnie zlecasz produkcję tekstyliów w ramach outsourcingu? Jeśli tak, to w jakim stopniu? Czy opłaca się przenieść całą produkcję z powrotem do firmy? Inaczej mówiąc: czy zarabiasz na takich zleceniach? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie” lub „niezbyt”, nadszedł czas, aby zastanowić się nad dodaniem druku na tkaninach do oferty Twojej firmy.

Aby bez większych problemów wejść na rynek druku na tkaninach, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Klienci
  • Wymagania i materiały eksploatacyjne
  • Urządzenia do drukowania
  • Urządzenia do wykańczania
  • Pomoc ze strony osób, którym ufasz!

Lista ta pomaga w pełni zrozumieć wszystkie wymagane urządzenia i procesy wykorzystywane w produkcji wyrobów tekstylnych, ponieważ działalność ta może różnić się od tego, z czym się spotykasz na co dzień jako właściciel firmy zajmującej się drukiem cyfrowym. Oprogramowanie, drukarka, technologia druku bezpośredniego kontra technologia druku transferowego, technologia utrwalania, technologie wycinania, wykańczania i szycia, materiały eksploatacyjne, tkaniny i wiedza! Ale tego dużo!

Nawet dla osób z największym doświadczeniem w zakresie druku cyfrowego rozszerzenie oferty o druk na tkaninach może wydawać się poważnym wyzwaniem. Na szczęście mamy e-book, który Ci w tym pomoże!

Firma EFI przygotowała bezpłatny e-book pomagający zweryfikować wszystkie kwestie związane z wejściem na rosnący rynek druku na tekstyliach.

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące rozszerzenia oferty o druk na tkaninach, pobierz nasz bezpłatny e-book: Inteligentna lista kontrolna dodawania druku na tkaninach do swojej oferty druku cyfrowego.

Jeśli planujesz szybkie wejście na rynek druku na tkaninach, wypróbuj drukarki cyfrowe EFI™ VUTEk® FabriVU. Mogą one zapewnić Twojej firmie możliwość drukowania obrazów o wysokiej jakości, szybkość odpowiednią do zastosowań produkcyjnych oraz imponujące zyski. Jeśli chcesz, możesz napisać komentarz albo skontaktować się z nami pod numerem +48 601 426 787.

Leave a Reply