İşte bu büyüyen pazara adım atmak için kullanabileceğiniz bir kontrol listesi.

Dijital baskı işlerinize kumaşa baskıyı eklemeyi ciddi bir şekilde düşünmenin vakti geldi.

Neden mi? Çünkü kumaşa baskının 2018’e kadar %8 yıllık büyüme oranında büyümesi bekleniyor (IT Strategies‘e göre). Kumaşa baskı reklam pazarına ilişkin harika bir genel bakış edinmek için Kumaşa Baskı Reklam: Pazar. Fırsat. adlı ÜCRETSİZ eKitabımızı indirin.

Ancak kumaşa baskının işletmeniz için doğru olup olmadığını gerçekten nasıl bilebilirsiniz?

Şu hususları dikkate alın: Eğer şu an tekstil ürünleri üretiyorsanız, hangi teknolojiyi/ekipmanı kullanıyorsunuz? Ve bunun maliyeti uygun mu? Belki de şu anda tekstili dışarıdan temin ediyorsunuz. Eğer öyleyse bunun miktarı nedir ve bu işi işletmeniz içinde yapmak mantıklı mı? Bir başka deyişle, bu işlerden para kazanıyor musunuz? Eğer cevabınız “hayır” veya “istediğim kadar değil” ise, kumaşa baskı üretim özelliğini işletmenize eklemenin vakti gelmiştir.

Kumaşa baskı pazarına hiç zorlanmadan girmek için bir kontrol listesine ihtiyacınız var:

  • Müşteriler
  • Gereksinimler ve sarf malzemeleri
  • Baskı ekipmanı
  • Sonlandırma ekipmanı
  • Güvendiğiniz insanlardan biraz yardım alın!

Tekstil üretiminde kullanılan tüm gerekli ekipman ve işlemleri tam olarak anlamak faydalı olacaktır; çünkü bu, mevcut dijital baskı işinizde alışmış olabileceğiniz şeylerden farklıdır. Yazılım, yazıcı, doğrudana karşı aktarım, fiksaj, kesim/sonlandırma/dikiş, sarf malzemeleri, kumaş ortamı, bilgi! Vay canına!

Kumaşa baskı özelliğini eklemek en deneyimli dijital baskı uzmanlarının bile gözünü korkutabilir. Hiç korkmayın, bunun için bir eKitabımız var!

EFI, büyüyen kumaşa baskı işine girmek için gereken tüm kontrolleri görmenize ve yapmanıza yardımcı olmak amacıyla ücretsiz bir eKitap hazırladı.

Kumaşa baskıyı eklemeye yönelik soruların yanıtları için Dijital baskı işlerinize kumaşa baskıyı eklemek için akıllı bir kontrol listesi adlı ücretsiz eKitabımızı indirin.

 

Eğer hedefleriniz arasında kumaşa baskı pazarına hızlı bir şekilde girmek varsa, EFI™ VUTEk® FabriVU dijital kumaş yazıcılarına göz atın. Bunlar atölyenize yüksek kaliteli görüntüler, gerçek üretim hızları ve etkileyici kârlar getirebilir. Lütfen hiç çekinmeden yorumunuzu bırakın veya daha fazla bilgi için +90 532 2278617 numaralı telefonları arayarak bizimle irtibat kurun.

Leave a Reply